System czakr jest likwidowany w naszych ciałach

NOWY SYSTEM ENERGETYCZNY- wraz ze zmianą świadomości, zmienia się również budowa naszego ciała energetycznego i fizycznego.
Stare programy, które sterowały naszym ciałem fizycznym i energetycznym są sukcesywnie zastępowane nowym planem. Stary system oparty na 7 czakrach w ciele człowieka, odchodzi na korzyść jednego ośrodka energetycznego, znajdującego się między czakrą splotu słonecznego, a czakrą serca.

Wraz z rozwojem nowego ośrodka, a zanikaniem starego, człowiek będzie zmieniał swoją dietę na energetycznie lżejszą . Pozostawi mięso, produkty odzwierzęce na korzyść warzyw i owoców. Będą osoby, które pójdą o krok dalej i odżywianie światłem stanie się dla nich codziennością. 

Nowy ośrodek energetyczny, umożliwi ludziom odżywianie światłem na szeroką skalę. Bretarianizm, nie będzie już zjawiskiem marginalnym, ale dość powszechnym, jako wolny wybór jednostek.
Wraz ze zmianą systemu energetycznego, będziemy mieli dostęp do pozytywnych ekspresji, które były zablokowane systemem czakr.
Odzyskujemy wolność na każdym poziomie, czy to się komuś podoba czy też nie. Coraz więcej ludzi będzie wychodzić z depresji, beznadziei , apatii, agresji a wchodzić w świat i doświadczenia oparte na miłości, współpracy, empatii, współtworzeniu i wielu innych pozytywnych wibracjach
 
W związku z tym przestańmy medytować z czakrami, energetyzować je i oczyszczać. Pozostawmy je w spokoju niech zanikną do końca i dajmy szansę na rozwinięcie się ośrodka energetycznego, który będzie transformował światło do naszych ciał i kasował pozostałości starego zaprogramowania. Chcę powiedzieć jeszcze, że wszystkie filozofie oparte na wiedzy o czakrach są już de mode, archaiczne i praktykowanie ich powoduje nasze uwstecznienie
 
Metody uzdrawiania oparte na regulacji czakr, to praktyki, które  są już szkodliwe dla człowieka. Nie doprowadzają nas do zdrowia ale do choroby
 
Czas starego systemu energetycznego jest terminalny i zbliża się wielkimi krokami do końca
 
Koniec ery reiki, bioenergoterapii, medytacji rozwijającej czakry, joga jako system filozoficzny również odejdzie do lamusa
 
Wszystko to jest stara wiedza, która służyła zniewoleniu człowieka a nie wolności. To samo będzie z całą ezoteryczną wiedzą: 
  • numerologia, astrologia , tarot, wróżbiarstwo, talizmany, merkaby, znaki magiczne, pierścienie atlantów i szereg innych gadżetów, to wszystko zostało stworzone aby trzymać człowieka w ramach, w stygmatach , naznaczeniach, szufladach, podłączeniach pod istoty z ciemnych wymiarów. To wszystko zostało wtłoczone, aby zatrzymać nas jako ludzi  w niskich przestrzeniach i uniemożliwić rozwój po jasnej stronie mocy.

 

Podsumowując, wszystko co stare zostanie usunięte z naszej przestrzeni ziemskiej, czy jesteś drogi bracie i siostro na to gotowy czy też nie.
Lepiej dla ciebie będzie przyjąć tę wiedzę i do niczego już nie przylegać , z niczym się nie identyfikować. Puścić stare dla swojego własnego dobra.
 
Chcesz być wolny, to nie otaczaj się wiadomościami, przedmiotami, miejscami, ludźmi, którzy mają w tobie wywołać tylko lęk i poczucie niepewności. Wszystko to , co zbierałeś do tej pory, miało służyć podtrzymaniu w tobie poczucia małej wartości własnej. Miałeś nigdy nie dowiedzieć się o tym , że jesteś Bogiem. Wmówiono ci, że Boga trzeba szukać na zewnątrz, w religiach, w przedmiotach, w innych ludziach. Prawda, jest taka, że ty masz w sobie wszystko, co potrzeba aby miło i przyjemnie przeżyć to życie w miłości i dobrobycie. 
Autor: Monika Jakubczak
link do oryginalnego tekstu