Podejmowanie decyzji

Niektórzy z nas mają pewien syndrom, który objawia się tym, że z obawy aby nie popełnić błedu, popełniamy błąd tkwiąc w szkodliwych dla nas (a zatem i dla innych) okolicznościach.

W takiej sytuacji, jednym z najważniejszych momentów w życiu jest ten, kiedy wreszcie dokonuje się w tobie pełne zrozumienie tego czego chcesz jak i również otwarcie i gotowość na sięgnięcie po to… jest to moment mocy, moment twojego osobistego cudu klarowności i jasności umysłu i uczuć. To właśnie wtedy wychodzisz z kokonu lęków i obaw, otwierasz skrzydła i pozwalasz sobie pofrunąć po swoje marzenia, po swoje szczęście i spełnienie duchowo – życiowe. Napełniona/-y wiarą, zaufaniem i Boską mądrością, WIESZ, że podjąłeś jedynie słuszną decyzję, która służy wyższemu dobru Twojemu i wszystkim innym.

Bo raz na jakiś czas po prostu przychodzi taki moment w życiu, że musimy dokonać, czasami radykalnych zmian, aby pójść do przodu, aby się nie udusić.

Bo my nadal się rozwijamy i życie nasze nadal trwa. A dopóki trwa, nadal mamy możliwości próby, zmiany, przemiany i dążenia do bycia lepszym wersją samego siebie, dla dobra swojego i całego wszechświata.