Szamanizm hawajski w Dublinie

Kochani, wreszcie po długim czasie oczekiwania, mam taką możliwość i niewątpliwą przyjemność zaprosić do nas, do Dublina, nie tylko moją przyjaciółkę, ale przede wszystkim wspaniałą nauczycielkę Lomi Lomi Nui – Ewę Pawlak. To właśnie ona sprawiła, że zakochałam się w tym masażu tak mocno, że postanowiłam zacząć masować od zaraz. To Ewa i jej cudowne, pełne miłości podejscie do drugiego człowieka czyli również do swojego pacjenta, podziałało na mnie tak mocno, że w jednej sekundzie podjęłam decyzję o byciu masażystą Lomi Lomi.

Przebywając z Ewą i obserwując jak masuje i jak przekazuje wiedzę dotyczącą tego masażu, od razu dostrzega się jak bardzo ona sama ukochała sobie tę technikę pracy z ciałem i jak mocno ona sama jest przesiąknięta kulturą hawajów

Ewa jest niezwykłe ciepłą, serdeczną oraz pełną akceptacji i zrozumienia osobą. To ona będąc moją nauczycielką Lomi stała się jednocześnie nauczycielką otwartości  i miłości płynącej prosto z serca. Jej pasja i miłość do Hawajów, huny, lomi i wszystkiego co wiąże się z owym miejscem i kulturą, czyni z Ewy bardzo oryginalną i urokliwą osobę.

Ewa ujmuje każdego swoim wewnętrznym pięknem, prostotą, szczerością i światłem i teraz właśnie mam możliwość, z wielką radością, przyjemnością i nie ukrywaną satysfakcją zaprosić was na spotkania i kursy, które Ewa przewidziała dla nas.

Ewa przyjeżdza do nas na cały miesiąc i zostanie z nami od połowy października do połowy listopada.

W swojej ofercie Ewa proponuje:

1.            Kurs hawajskich technik masażu Lomi Lomi Nui i Kahi Loa (6 – dniowy)

2.            Kurs huny (szamanizm hawajski) (2 – dniowy)

3.            Osobiste spotkania, konsultacje czy masaż

4.            Oraz dodatkowy bonus, czyli sesje masażu na 4 ręce

 

Chętnych do skorzystania z jakiejkolwiek terapii oferowanej przez Ewę Pawlak, podczas jej pobytu w Dublinie, proszę o kontakt ze mną poprzez FB https://www.facebook.com/evasiembida.info lub maila:  ewasiembida@gmail.com